CZ EN DE
Aktuální zprávy - Racing
  • World Stundt Grand Prix Poland
12. 7. 2013
Martin Krátký s výfukem RP se umístil v konkurenci 60 jezdců z celého světa na krásném 5 místě !
MOTO GP 16.6.2013.   BARCELONA
19. 6. 2013
Kevin Hanus  MOTO 3  Thomas Sabo GP team  RP exhaust .
Josef Kulhavý - sezona 2012
26. 10. 2012
Josef Kulhavý ( Husqvarna Zupin motosport ) závodící v sezoně 2012 s podporou RP tuning - celkové výsledky :   German cross country ( GCC)  -   celkové 1.místo ! European cross country Italy    -   1 místo - Mistr Evropy !
Mezinárodní šestidenní enduro Sachsenring Německo
17. 10. 2012
V týdnu od 24.9. - 29.9. se tým Batex GL - Dukla Gottbros podporovaný firmou RP zúčastnil mezinárodní šestidenní  soutěže Enduro v Německu . Ve složení Martin Gottvald , Zdeněk Gottvald , Josef Kulhavý  se v celkovém hodnocení umístili na sedmém místě z osmdesáti družstev z celého světa .
MMČR  QUAD
1. 10. 2012
Martin Liška a Marian Klíč ml.  používající výfukové systémy R.P. se stali po posledním víkendovém závodě v Březové nad Svitavou mistry ČR ve svých kategoriích .
ALPE ADRIA  -   Adria Raceway
20. 9. 2012
Slovenský jezdec Vladimír Růža na motocyklu Kawasaki ZX 10 s výfukem R.P.  se umístil  na třetím místě ve třídě Superbike na italském okruhu Adria Raceway  . V celkovém hodnocení je na skvělém druhém místě .
MS SUPERSPORT - NŰRBURGRING
11. 9. 2012
Další skvělý výsledek zaznamenal maďarský jezdec Gabor Talmacsi  s výfukem R.P. v jedenáctém závodě Mistrovství světa  třídy Supersport kde dojel na 6. místě !!