CZ EN DE
Aktuální zprávy - Racing
INTER MČR OPATOV  13.7.2014.
22. 7. 2014
Jaromír Romančík  z teamu MAX 2  ( RP exhaust ) zvítězil v druhé jízdě třídy OPEN  a celkově vybojoval druhé místo .
MOTO GP GERMANY  - SACHSENRING   11.7.-13.7.2014.
22. 7. 2014
 Kevin Hanus MOTO 3
LYON STUNT CONTEST FRANCIE 21.2. - 23.2.2014
27. 2. 2014
Český stuntrider Martin Krátký ( RP exhaust ) se umistil na skvělém 6 místě mezi 15 vybranými jezdci  z celého světa . Gratulujeme !
MMČR   WOMEN
4. 11. 2013
Marika Mlýnková  na motocyklu Kawasaki KX 250 F ( RP exhaust ) se stala Mistryní ČR  v motokrosu žen .
ALPE ADRIA SLOVAKIARING  SUPERSTOCK 600
10. 9. 2013
Jiří Klejch  na Kawasaki ZX6 ( RP exhaust ) se v sobotním závodu umístil na druhém místě a nedělní závod vyhrál . Zaroveň se stal Mistrem ČR ve třídě Superstock 600 .
ALPE ADRIA SLOVAKIARING  MOTO 3
10. 9. 2013
Dvojitého vítězství dosáhl team MOTO FGR ( RP exhaust ) ve třídě MOTO 3  s mladým talentem Martinem Gbelcem .
ALPE ADRIA SLOVAKIARING SUPERBIKE
10. 9. 2013
Po závěrečném závodu šampionátu  Alpe Adria se stal Jan Halbich ( RP exhaust ) Mistrem ČR  a vicemistrem Alpe Adria Championship  ve třídě Superbike .