CZ EN DE
Aktuální zprávy - Racing
RALLY DAKAR 2020 SAUDI ARABIA
3. 12. 2019
I pro letošní sezónu je firma RP tuning oficiální dodavatel výfuků pro team MRG. Jezdci: Milan Engel se startovním číslem 29 - KTM 450 RR            Martin Michek se startovním číslem 132 - KTM 450 RR
INTERNATIONAL BRIDGESTONE HANDY RACE 2019 - MAGNY COURSE
30. 9. 2019
Martin Horký s podporou firmy RP tuning dosáh historického úspěchu na posledním závodě International Bridgestone Handy Race 2019 - ve francouzském Magny - Course. V závodě obsadil první místo a celkově se umístil na 3. místě. Gratulujeme!
IRCC 18. 8. 2019. HOŘICE
19. 8. 2019
Pódium pro Kamila Holána. Kamil Holán skončil v prvním závodě třídy Supersport na druhém místě! Ve třídě Superbike v top 10!! Gratulujeme a děkujeme za perfektní prezentaci výfuků RP ve třídě Supersport i Superbike!:-) IRCC Supersport: 5 výfuků RP v top 10! IRCC Superbike: 4 výfuky RP v top 10!
MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ NĚMECKA IDM MOST
14. 8. 2019
Německo-švýcarská posádka Roscher-Burkard v obou závodech zvítězila v kategorii Sidecar 1000. Jedná se o první vítězství výfuků RP v IDM kategorii Sidecar 1000 ! Gratulujeme!
WORLD SUPERSPORT 300 DONINGTON UK
10. 7. 2019
Oliver König v závodě Supersport 300 obsadil s výfukem RP  7. místo. Gratulujeme!